top of page

Mida kliendid

arvavad

Vomaxi klientide seas on väga erineva 

ettevalmistusega spordisõpru. Küsisime neilt, mida koormustest neile annab ja miks nad valisid Vomaxi.

“Mina võtan põhjaliku tervisekontrolli ette kahel korral aastas ning suhtun saadud tulemustesse väga kriitiliselt, analüüsivalt ja täie tõsidusega.

 
Läbi subjektiivsete tunnetusprotsesside on iga inimene võimeline ka ise organismi seisukorda hindama, kuid füüsilist vormi kajastavad objektiivsed numbrid võivad vahel hoopis teist keelt rääkida.

Enda kogemustest võin näitena tuua juhtumi, kui nädal peale võistlusi planeeritud tervisekontroll näitas selgelt väsimust ja ebapiisavat taastumist, kuigi subjektiivselt pidasin ennast võistlustest täielikult taastunuks. Vana ütlus – „Usalda, aga kontrolli!“ – peab siinkohal igati paika.

 

Vomax on parim koht koormustesti tegemiseks Tartus.”

Lauri Mengel
Eesti karatekoondise raskekaalu esinumber

"Koormustesti olen teinud harva - üle kahe aasta -, kuna tavaliselt usaldan sisetunnet ja pulsikella.

 

Paraku ei pruugi need alati organismi seisundist õiget pilti anda. Nimelt andsid viimase testi tulemused märku, et mootorit on vaja tihedamini kontrollida. Arvestades ealisi iseärasusi on koormustestilt saadav info ülioluline, et endale treeningutega mitte liiga teha. Näiteks on vaja teada, millistel pööretel töötab minu mootor kõige ökonoomselt ning millistel tuuridel kulutan end liigselt.

Käin koormustestil Tartus Vomaxis, kuna olen alati saanud kiirelt aja ja minuga tegeletakse väga operatiivselt ning proffesionaalselt. Hind ja kvaliteet käib ilusti kooskõlas."

Margus Püvi
TriSmile MTÜ juhatuse liiige

bottom of page