top of page

Teenuste

nimekiri

Vomaxi põhiteenusteks on tipptasemel aparatuuriga koormustestide läbiviimine Tartus. Parima nõustamise tagamiseks viivad teste läbi ja hindavad tulemusi nii spordiarst kui kogenud treener.

Tervisesport

Vomaxi kõige populaarsem teenus neile, kes soovivad kõige optimaalsema teenuse ja hinna suhte juures teada oma kehalist võimekust ja tervislikku seisundit, ning saada uued juhised treeningute planeerimiseks. 

Pakett sisaldab: spordiarsti konsultatsioon; treeneri konsultatsioon; kehakaalu, pikkuse ja kehamassiindeksi määramine; spiromeetria; kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal, pulsitsoonide määramine.

Kestus: 1,5 tundi

Hind: 159 Eurot (koolilastele 79 Eurot). Kuni 31.01.2024 täiskasvanutele hind 129€.

Eliit

Koormustestipakett neile, kes soovivad oma kehalist võimekust põhjalikumalt hinnata ja saada kõige täpsemalt määratud pulsitsoone.

Pakett sisaldab: spordiarsti konsultatsioon; treeneri konsultatsioon; kehakaalu, pikkuse ja kehamassiindeksi määramine; hüppetestid ja dünamomeetria; spiromeetria; kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal; laktaadiproovid koormuse eel ja ajal, pulsitsoonide määramine.

 

Kestus: 2 tundi

Hind: 199 Eurot. Kuni 31.01.2024 soodushind 175€

Süda

Pakett neile, kes soovivad kiirelt ja soodsalt koormustaluvust ja südametööd kontrollida.

Pakett sisaldab: EKG-koormustest veloergomeetril.

NB! Pakett "Süda" ei sisalda nõustamist. Konsultatsiooni soovi korral tuleb lisaks tasuda spordiarsti konsultatsiooni eest!

 

Kestus: 30 minutit

Hind: 59 Eurot

Noorsportlaste tervisekontroll

Kestus: kuni 30 minutit

Hind: 45 Eurot

Noorsportlaste tervisekontroll on mõeldud 7-19 aastastele, kes soovivad alustada või juba treenivad mingil spordialal. Tervisekontroll sisaldab spordiarsti läbivaatust, kardiopulmonaalset koormustesti veloergomeetril või jooksurajal, individuaalsete pulsitsoonide määramist, toitumise ja treeningsoovitusi.

 

Kestus: 1,5 tundi

Hind: 79 Eurot

Spordiarsti/treeneri konsultatsioon
Mobiilse alpimaja rent

Selle teenuse sihtrühmaks on kõrgema järgu sportlased, kes soovivad tõsta oma hapnikutarbimise näitajaid, ja alpinistid. Alpimaja-telk ja -seade võimaldavad kodustes tingimustes matkida kõrgmäestikutingimusi nii puhkeolekus kui treeningul ja hoida sellega kokku kaugetele mäestikulaagritele või kodust eemal asuvas alpimajas ööbimas käimisele kuluvat aega ja raha. Rendihinna sisse kuulub sportlase funktsionaalse seisundi analüüs talle sobiv alpimaja režiimi määramine.

Hind: 35 Eurot/ööpäev

bottom of page